close
تبلیغات در اینترنت

ترفند


موضوعات موضوعات

ترفند

کامپیوتر

موبایل

برنامه

سوالات شما


آرشيو آرشيو

1396

1395

1392


نويسندگان نويسندگان

amir@li (44)

Stive j (0)


جستجوگر پيشرفته سايت

چند ترفند جالب در PES 2013(قسمت دوم)

چند ترفند جالب در PES 2013(قسمت دوم)

 

1) ضربه ایستگاهی زمینی :

در هنگام ضربه ایستگاهی و یا ضربه ی کرنری  اگه قصد دارید شوت زمینی بزنید فقط کافیه دکمه ی سانتر یا همون دایره رو به همراه جهت پایین فشار بدید . به این ترتیب توپ دیگه از روی زمین بلند نمیشه. 

2) جا به جا کردن بازیکنان بین تیم های مختلف :

گاهی اوقات ممکنه تمایل داشته باشید یک بازیکن از تیم دیگه بیاد تو تیم شما بازی کنه مثلا تیم شما رئال مادرید هست ولی دلتون میخواد لیونل مسی هم تو تیمتون بازی کنه . برای این منظور در منوی اول بازی وارد گزینه ی Edit بشین سپس وارد گزینه ی Teams و بعد هم گزینه ی Register Plater رو انتخواب کنید . پس از انتخواب تیم مورد نظر مثلا رئال مادرید وارد یک منوی دیگه میشید در این منو گزینه ی Add رو انتخواب کنید حالا از کادر سمت راست میتونید بازیکن مورد نظرتون مثلا مسی رو انتخواب کنید . به این ترتیب لیونل مسی از بارسلونا به رئال مادرید منتقل میشه .
نکته : اگه به جای گزینه ی
Add
یکی از بازیکنا رو انتخاب کنید اونوقت بازیکن تیم مقابل جاش با اون عوض میشه مثلا اگه لاسانا دیارا رو انتخاب کنید و از سمت راست هم مسی ، اونوقت جای مسی و لاسانا دیارا با هم عوض میشه در نتیجه مسی میاد رئال و دیارا هم میره بارسا.
البته میتونید به جای یک بازیکن چندین بازیکن رو هم به یک تیم اضافه کنید به شرطی که نسبت به ظرفت بازیکنای اون تیم جا وجود داشته باشه که درغیر این صورت مجبورم که فقط جای بازیکنای دو تیم رو باهم عوض کنیم.

سوال: آیا میتونیم کاری کنیم که در یک بازی دوستانه با یک بازیکن همزمان توی دو تیم مختلف بازی کنیم؟ مثلا آیا میشه توی بازی دوستانه بین رئال و بارسلونا لیونل مسی هم تو رئال باشه و هم توی بارسلونا!؟
در جواب باید گفت بله میشه ولی چون توضیحش طولانیه اجازه بدید در ترفند شماره ی 9 براتون کامل توضیح میدم.

3) دعوت از بازیکن ها به تیم ملی :

اگه به تیم های ملی علاقه مندید ممکنه یکی از بازیکنای مورد علاقه تون توی لیست بازیکنای اون تیم وجود نداشته باشه مثلا به دلیل دعوت نشدن به تیم ملی یا خداحافظی اون بازیکن از تیم ملی . من که خودم تیم ملیم هلنده و همیشه با این تیم بازی می کنم اما چون به (( رود فانیستلروی )) علاقه زیادی دارم و تقریبا بدون اون نمیتونم خوب بازی کنم بنابراین این بازیکن رو که از تیم ملی خداحافظی کرده دوباره به تیم ملی دعوت میکنم.
برای این کار  وارد مسیر زیر بشید.
EditTeamsRegister Player

بعد از انتخاب تیم ملی یکی از بازیکنای کم اهمیت رو انتخواب کنید سپس از کادر سمت راست که لیستی از بازیکنای اون تیم که در باشگاه های مختلف بازی میکنن ، بازیکن مورد نظرتون رو پیدا کنید و سپس اونو انتخاب کنید به این ترتیب جای بازیکن اول با بازیکن مورد علاقه ی شما عوض میشه و در واقع با این کار اون رو به تیم ملی دعوت کردید.

4) استفاده از یک بازیکن همزمان در دو تیم باشگاهی مختلف :

گاهی اوقات ممکنه مثلا تیم شما بارسلونا باشه و تیم دوستتون هم رئال مادرید . اما شما دوست داشته باشید که کریستیانو رونالدو هم توی تیم شما بازی کنه و هم توی تیم رفیقتون!
تنها راهی که میشه این کار رو انجام داد استفاده از تیم های مسترلیگ در بازی دوستانه ست. برای اینکه بهتر متوجه بشید کار رو با مثال شروع میکنیم . فرض کنید میخواهیم کاری کنیم که کریستیانو رونالدو در یک بازی دوستانه بین رئال و بارسا در هر دو تیم بازی کنه یعنی یه داداش دوقلوی دیگش تو بارسا باشه!
ابتدا رونالدو رو بیارینش تو بارسا ( این کارو در ترفند شماره 7 توضیح دادم ) . خوب حالا رونالدو فقط توی بارسا بازی میکنه و دیگه توی رئال نیست. در گام بعد ما باید این تیم بارسلونا که شامل رونالدو هم هست توی مسترلیگ ذخیره کنیم . برای این منظور در منوی اولیه بازی وارد گزینه ی
MASTER LEAGUE بشید در مرحله ی بعد گزینه ی New Game رو انتخاب کنید . بعد از انتخاب تیم بارسلونا تمام منوهای Forward را رد کنید تا به یک منوی دایره ای شکل برسید . در اینجا گزینه ی Save رو انتخاب کنید تا تیم شما ذخیره شود. بعد از انجام این کار به منوی اصلی بازی برگردید . سپس وارد Edit شده و مجددا رونالدو را سرجای اصلیش یعنی رئال مادرید برگردونید . حالا یک بازی دوستانه رو بیارید اما قبل از وارد شدن به بازی و در گزینه ی  Team Select یکی از تیم ها باید رئال مادرید باشه اما تیم دوم رو نباید بارسلونا انتخاب کنید بلکه باید از کادر بالایی ( که مربوط به لیگ ها و قاره ها هست ) گزینه ی Use Data رو انتخاب کنید سپس از کادر پایین گزینه ی Master League رو انتخاب کنید.  حالا در منوی ظاهر شده تیم بارسلونایی که در مستر لیگ ذخیره کرده بودید و کریستیانو رونالدو هم در اون حضور داشت رو انتخاب کنید . حالا وارد بازی شده و حالشو ببرید !

البته میتونید به جای یک بازیکن چندین بازیکن رو هم به این شکل توی هر دو تیم بازی بدین بنابراین هیچ محدودیتی وجود نداره فقط ظرفیت اون تیم نباید پر بشه .

5 ) تغییر کاپیتان تیم :

برای تغییر دادن کاپیتان در منوی Game Plan وارد گزینه ی LineUp   بشید. حالا بر روی بازیکن مورد نظر رفته و دکمه ی مریع یا همون شوت رو فشار بدین .ملاحظه میکنید که یک خط زرد رنگ در کنارش به وجود میاد.
بهتره بازیکنی رو به عنوان کاپیتان انتخاب کنید که
TeamWork اون از بقیه بیشتر باشه. اگه دقت کرده باشید هنگامی که روی یه بازیکن میرید در کنار سایر بازیکنای موجود در زمین یه عدد ظاهر میشه و اگه روی یه بازیکن دیگه برین عدد سایر بازیکناهم تغییر میکنه . در واقع این عدد میزان همکاری اون بازیکن با سایر بازیکنا رو نشون میده. 

6) چطور ضربه ایستگاهی بزنیم؟

شاید متداول ترین نوع ضریه ایستگاهی که زده میشه این باشه که با یه یازیکن یه پاس کوتاه بدی به کریس رونالدو یا ابراهیموویچ و اونم یه شوت سنگن حواله ی دروازه کنه که اگه فاصله ی توپ تا دروازه زیاد نباشه معمولا 80 درصد احتمال گل شدنش هست. برای این نوع ضربه ایستگاهی کافیه دکمه ی L1 رو نگه داشته سپس در همین حالت دکمه ی R1 رو بزنید تا یه بازیکن دیگه پشت توپ اضافه بشه سپس در حالی که L1 رو نگه داشته اید دکمه ی پاس رو بزین تا بازیکن پشن توپ یه پاس کوتاه به بازیکن اول بده . سپس بلافاصله L1 رو رها کرده و با بازیکن اولی در جهت مایل شوت محکمی  رو بزنید.
اما این نوع ضربه آزاد رو نمیشه با هر بازیکنی زد . تنها با بازیکنایی میشه زد که هنگام ضربه آزاد از توپ فاصله میگیرن مثل کریستیانو رونالدو. اما اگه تیممون چنین بازیکنایی در اختیار نداشت چکار کنیم؟
من خودم همیشه با تیم هلند بازی میکنم. و کلا از این نوع ضربه ایستاگاهی زیاد خوشم نمیاد و معمولا هم ضرباتمو با وسلی اسنایدر و ون پرسی به صورت یه ضرب و کات دار میزنم.
برای این نوع ضربه ایستگاهی اگه با بازیکن پا راست قصد دارین توپ رو به سه کنج چپ دروازه بزنید ابتدا دوربین رو کمی عقب تر (سمت راست تر) از تیرچپ دروازه قرار بدین . حالا شوت رو تا کمی قبل از رسیدن به شیار اول پر کنید سپس بلافاصله جهت چپ رو تا رسیدن توپ به دروازه نگه دارید. اگه توپتون به دیواره دفاعی برخورد نکنه توپ به صورت کات دار به سمت دروازه میره.

یک نوع دیگه ضربه ایستگاهی هست که احتمال گل شدنش زیاده . البته این نوع ضربه رو بهتره هنگامی بزنید که فاصله توپ از دروازه خیلی کم باشه. برای این کار دوربین رو به سمتی ببرید که دروازبان در اون سمت نباشه یعنی در سمت مخالف اون ایستاده باشه. بهتره دوربین رو کمی عقب تر از تیرک قرار بدین . حالا جهت پایین رو نگه داشته و در همین حال دکمه ی دایره یا همون سانتر رو تا آخر فشار بدین به این ترتیب توپ از زیر پای بازیکنای دیواره ی دفاعی رو شده و وارد دروازه میشه.

7) شوت بغل پا

هنگامی که با بازیکن به سمت بالا یا پایین و در پشت محوطه جریمه در حرکت هستید با یک شوت بغل پا میتونید کار رو تموم کنید. برای این کار در حالی که به سمت مثلا بالا درحرکتی هستید در همون جهت بالا شوت بزنید سپس بلافاصله دکمه ی R2 رو نگه دارید. همچنین هنگامی که از گوش راست یا چپ دروازه به طور مستقیم و در درون محوطه ی جریمه به طرف دروازه در حرکتید در جهت پایین یا بالا (اگه بازیکن در نیمه پایین زمین بود جهت پایین و اگه در نیمه ی بالا بود جهت بالا) شوت رو تفریبا تا آخر فشار داده سپس دکمه ی R2 رو نگه دارید تا توپ از همون جهت وارد دروازه بشه.

بازديد : 155 بار دسته بندي : ترفند نظر دهيد! [ ]


چند ترفند جالب در PES 2013(قسمت اول)

چند ترفند جالب در PES 2013(قسمت اول)

خب اول از ترفندها و قلق های بسیار جالب که کمتر کسی اونا رو بلده شروع میکنم سپس میرم سراغ ترفندهایی که ممکنه اکثرتون هم اونا رو بلد باشه. اما قبل از هر چیز قصد دارم نحوه ی زدن ضربه ی پنالتی رو خدمتتون عرض کنم چون متاسفانه در عین سادگی ممکنه خیلیاتون  بلد نباشین.

 به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

بازديد : 169 بار دسته بندي : ترفند نظر دهيد! [ ]


snap pea برای اندروید


با سلام به همه ی دوستان.بالاخره یک تترفند و معرفی برای موبایل(آندروید)پیدا کردم.

این برنامه برای کنترل گوشی موبایل اندروید استفاده می شود.می توانید ایمیل ها,پیامک ها,برنامه ها,موزیک ها,تصاویر و.......کنترل کنید ولی در 2 حالت که یا باید موبایل شما از طریق یو اس بی به کامپیوتر وصل باشد یا به اینترنت وصل باشد و رمز آن را شما بدانید.من شخصا از این برنامه استفاده می کنم و راضی هم هستم.

بازديد : 69 بار دسته بندي : ترفند موبایل برنامه نظر دهيد! [ ]


درمان ویندوز geniune شده(پاسخ به سال شما)


سلام هیربد جان.یک توضیح بدهم برای حذف آی پی ها .در نظر پیش پویا سیستمش در حال هک بود.من گفتم این وبلاگ فقط و فقط هدف یاد دادن ترفند دارد و خواهشا سو استفاده نشود.

در این باره شما حتما ویندوز اصل نریخته اید و ویندوز شماره سریالی که =شت پک ویندوز شما نوشته را می خواهد که شما هم آن را ندارید.

به همین دلیل کرکر های ویندوز برنامه ای تولید کردند که فقط با فشار دادن یک کلید ویندوز شما درمان می شود که اسم اون ریموت وت می باشد.امید وارم نهایت استفاده رو ببری من توضیحات تکمیلی رو به ایمیلت هم فرستادم.

توجه:این برنامه فقط برای ویندوز 7 کار می کنه.

لینک دانلود اختصاصی bero0z:

http://trainbit.com/files/3619279884/RemoveWAT.exe

بازديد : 49 بار دسته بندي : ترفند کامپیوتر برنامه سوالات شما نظر دهيد! [ ]


برنامه ریزی برای خاموش کردن سیستم


سلام به دوستان.می دونم شما از اون دسته آأم هایی هستید که کامپیوتر تون رو  ول می کنید تا یک برنامه دانلود شه و 10 ساعت بعد می آیید خونه کامپیوتر روشن و برنامه دانلود شده که همین باعث داغون شدن سخت افزار کامپیوترتون مثل کارت گرافیک و هارد اینترنال و سی پی یو شما می شود که این خیلی بده.

برنامه ای به نام شاتر به بازار اومده که کار خاموش کردن کامپیوتر شما را به عهده می گیرد.

تصاویری از محیط برنامه:

لینک دانلود اختصاصی bero0z:

http://trainbit.com/files/2656279884/Shutter.exe

بازديد : 37 بار دسته بندي : ترفند کامپیوتر برنامه نظر دهيد! [ ]


خاموش کردن سریع کردن سریع کامپیوتر+عکس


شما رو من نمی دونم ولی من که خیلی خسته می شم تا لپ تاپم خاموش شه بعد نمایشگرشو ببندم.بخاطر همین من در مجله دانستنیها مطلبی راجه به همین خوندم که رابط به همین بود به همین خاطر منم یک خلاصه ای با عکس در پی دی اف قرار دادم امید وارم بدردتون بخوره.

لینک اختصاصی دانلود پی دی اف<

http://trainbit.com/files/8258279884/زود_خاموش_کردن_pc.pdf

بازديد : 48 بار دسته بندي : ترفند کامپیوتر نظر دهيد! [ ]


پاسخ به سوال(چگونه کلمات فارسی را بکشیم)


سلام پویا جان.امید وارم تابستان خوبی داشته باشی.

درباره سوال تو می توانی این کار را با گرفتن دو کلید (shit+j) انجام بــــــــــــــدهی.

حالا که رفتیم توی این موضوع می خوام یک فونت فارسی جالب جدید به شما معرفی کنم.فونت ایران نستلیق2

فونت ایران نستعلیق ۲ نسخه ارتقا یافته ایران نستعلیق ۱ است که برای کاربردی تر کردن و افزایش قابلیت های آن امکان ایجاد کشیدگی در ان فراهم شده است، و برخی اشکالات عدم انطباق با یونی کد در آن برطرف شده و همچنین  اصلاح حروف در آن صورت گرفته است.

لینک اختصاصی دانلود فونت ایران نستلیق 2 <

http://trainbit.com/files/2858279884/IranNastaliq_2.ttf

بازديد : 463 بار دسته بندي : ترفند کامپیوتر سوالات شما نظر دهيد! [ ]


آموزش گذاشتن پسورد روی فایلهای RAR


سلام دوستان فکر کنم اگه سایت های معروف مثل دانلود ها رفته باشید دیده باشید که برای فایل های رر خود یک رمز گذاشته اند که کار خیلی ساده ای هم هستش.

فقط اول شما باید برنامه وینرر رو داشته باشید.این کار در جلوگیری از کپی و یک زره هم واسه پز دادن خوب باشه!!!!!!

امید وارم مطلبم به درد بخور باشه و امید وارم اگه سوالی داشتید واسم نظر بگذارید.چون کار ساده ای بود دیگه من پی دی اف درست نکردم و فقط کافیه به ادامه مطلب بروید و بخونید و مورد استفاده شما قرار بکیرد.

ادامــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه مطـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلب.............

بازديد : 50 بار دسته بندي : ترفند کامپیوتر نظر دهيد! [ ]


اضافه کردن یک متن به عکس


سلام.می خواستم امروز به شما یک چیز جالب که اگه خودتون در مطالب قبل دیدید رو معرفی کنم یعنی اضافه کردن مطلب به یک عکس.

من در این pdf هم نحوه این کار را در paint و هم در photo shop نشان دادم.حتما بخونیدچون اگر وبلاگ داشته باشد یا اگر در شبکه های اجتماعی عضو هستید حتماغ این کار بدردتون می خوره .

این عکس پایین رو میشه دو جور به این شکل در آورد.

لینک دانلود pdf نویسنده amir@li:

http://trainbit.com/files/1018279884/نوشته_گذاشتن_روی_عکس.pdf

بازديد : 50 بار دسته بندي : ترفند کامپیوتر نظر دهيد! [ ]


چگونگی کار با برنامه team viewer+عکس


team viewer را شرکت team viewer ساخته.هدف این برنامه کنترل کتمپیوتر دیگری و حرف زدن و حتی استفاده از وبکم و ....... هستش.

ولی خیلی خیلی ها روش کار با این برنامه عالی را نمیدانند ولی روش این کار را برای شما در pdf قرار دادم امید وارم که نهایت استفاده را ببرید.

از برنامه هخای مشابه می توان به remote desktop manager اشاره کرد که من دانلودش کرده خیلی سنگین بود و من اصلا نتونستم باهاش کار کنم!!

با لا ترین ورژنی که تا کنون اومده ورژن 8 و خوره ای هستش که لینک دانلودش رو مستقیما واسه خود شرکتش برای شما می گذارم.

لینک دانلود برنامه:

http://www.teamviewer.com/en/download/windows.aspx

لینک دانلود فایل راهنما به نوشته bero0z>>amir@li :

http://trainbit.com/files/0337279884/راهنمای_team_viewer.pdf

بازديد : 38 بار دسته بندي : ترفند کامپیوتر برنامه نظر دهيد! [ ]


تغییر تصویر صفحه خوش آمد گویی ویندوز


سلام دوستان عزیز.هنگامی که وارد ویندوز و pc خود میشوید و می خواهید password خود را بزنید با تصویری تکراری و کسل کننده مواجه میشوید.

به همین دلیل مایکروسافت برنامه ای رایگان بیرون داده که با آن می توانید این تصویر را به هر تصویری که دوست دارید تغییر بدهید.

توجه:این برنامه کاربردی باعث کندی pc شما میشود.

امکانات :

 • برنامه رایگان
 • انتخاب تصویری تکی و یا با پوشه
 • تنضیم تغیرات( در هر بار قفل و یا روشن شدن سیستم، روزی یکبار، فقط اعمال دستی)

لینک دانلود اختصاصی bero0z:

http://trainbit.com/files/4577279884/setup_1.exe

 

بازديد : 49 بار دسته بندي : ترفند کامپیوتر برنامه نظر دهيد! [ ]


پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • تعمیرات پرینتر

  جوک|جوک جدید جوجوفان|جوک فان|جوجو فان

  گیفت کارت ارزان 30 دلاری استیم Steam

  فروشگاه اينترنتي محصولات ارگانيک

  بخاري کارگاهي نفتي

  فرش 1200 شانه کاشان

  دانلود فیلم ایرانی

  انجام پایان نامه مدیریت

  پایان نامه مدیریت

  مدل مانتو

  خريد گيفت کارت پلی استيشن

  انجام پايان نامه

  سرور مجازي

  خريد فيلتر شکن

  کاریابی همدان

  چاپ کاتالوگ و بروشور

  خرید جم کلش رویال

  تور دبی

  دانلود آهنگ

  سرور مجازی

  آگهی تدریس خصوصی

  اس ام اس عاشقانه

  تصفیه آب معصومی

  تدریس خصوصی ریاضی

  خرنوب

  دانلود فیلم

  لباس زیر زنانه

  استخدام در تهران

  لوازم جانبی موبایل

  دیزل ژنراتور

  دانلود آهنگ جدید

  دانلود سریال شهرزاد

  دانلود رایگان فیلم

  دانلود کتاب الکترونیک

  دانلود کتاب

  ارتقا رم مک بوک پرو
 • بک لينک بک لينک